Tym razem Śnieżka przyjechała do nas z Krakowa. Była urocza i świetnie dogadywała się z publicznością, czyli z nami. Spektakl oparty na tradycyjnej bajce, wyróżniał się otwartością na nasze reakcje i był bardzo wesoły. Dziękujemy aktorom Teatru Krak – Art.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









