Patyczaki w przedszkolu

Pani Iza pokazała nam dzisiaj kolejne zwierzaki – patyczaki. To bardzo ciekawe, ciepłolubne owady, które żyją tylko jeden rok. Gdy rosną – linieją. Żywią się liśćmi kilku roślin. Potrzebują dużo wilgoci. I nie lubią oddalać się od swojego domu. To była bardzo fajna lekcja przyrodnicza.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...