Pani Iza pokazała nam dzisiaj kolejne zwierzaki – patyczaki. To bardzo ciekawe, ciepłolubne owady, które żyją tylko jeden rok. Gdy rosną – linieją. Żywią się liśćmi kilku roślin. Potrzebują dużo wilgoci. I nie lubią oddalać się od swojego domu. To była bardzo fajna lekcja przyrodnicza.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









