Pierwszy dzień wiosny

Dzisiaj pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę. Nasza zimowa panna Marzanna jest jeszcze w ogródku. Mamy nadzieję, że w końcu sobie pójdzie, zrobi się ciepło i słonecznie. Dzieci z zaangażowaniem przeganiały zimę krzycząc: Zima sio! I stąd Marzanna dostała nazwisko – nazywa się teraz Marzanna Zimasio. 😉