Po spotkaniu z Pinezką, Gitarzyści mieli spotkanie z Panią Małgosią – mamą Dominika, która przyszła poczytać przedszkolakom książki. Przyniosła kilka ciekawych pozycji, które wzbudziły zainteresowanie dzieci. A Dominik był szczęśliwy, że Jego mama była z Nim w przedszkolu.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









