„Podróż za uśmiech”

Teatr Igraszka przyjechał do nas kolejny raz. Tym razem przedstawienie było o podróży w poszukiwaniu szczęścia. Śmialiśmy się do rozpuku ale były też momenty grozy. Sztuka, jak zwykle, do perfekcji dopracowana, z prostą scenografią, ciekawymi kostiumami i rekwizytami. Miło jest nam gościć tak dobry teatr. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...