Teatr Igraszka przyjechał do nas kolejny raz. Tym razem przedstawienie było o podróży w poszukiwaniu szczęścia. Śmialiśmy się do rozpuku ale były też momenty grozy. Sztuka, jak zwykle, do perfekcji dopracowana, z prostą scenografią, ciekawymi kostiumami i rekwizytami. Miło jest nam gościć tak dobry teatr. 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









