Dzisiejsza lekcja w bibliotece była bardzo patriotyczna. Zobaczyliśmy legendę o Lechu, Czechu i Rusie w formie teatrzyku kamishibai. Zrobiliśmy kotyliony i rozmawialiśmy o ojczyźnie. A to wszystko przed Świętem Niepodległości 11 listopada.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









