Pokrzywki w bibliotece

Dzisiejsza lekcja w bibliotece była bardzo patriotyczna. Zobaczyliśmy legendę o Lechu, Czechu i Rusie w formie teatrzyku kamishibai. Zrobiliśmy kotyliony i rozmawialiśmy o ojczyźnie. A to wszystko przed Świętem Niepodległości 11 listopada.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...