Cóż mogę powiedzieć? Było wspaniale i przemiło w Osadzie. I było mi cudownie z Wami przez te wszystkie lata. Życzę wszystkim odchodzącym z „Mojej Bajki”, żebyście spotykali na swojej drodze życia takich ludzi jak Wy. Żebyście dawali ludziom oraz dostawali tyle dobra, ile ja od Was dostałam. Wielką pustkę zostawicie po sobie w przedszkolu ale nie w naszych sercach – tam będziecie na zawsze.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









