Poznajmy się – 1

Spotkanie w ogrodzie za nami. Wprawdzie większość czasu spędziliśmy w przedszkolu, bo zaczęło padać, ale nasze założenia zostały zrealizowane. Nie wiem jakie były wszystkie propozycje nazw grup, ale po dyskusjach i głosowaniach wybrano: Poziomki, Ekoludki i Pokrzywki. 🙂 Stworzono plastyczne odwzorowania tych nazw, a niektórzy tworzyli co chcieli i to też było fajne. Zauważyłam, że smalec, powidła śliwkowe i dżemik dyniowy smakowały a rozmowom nie było końca. I pomimo deszczu udało się posadzić truskawki. Dziękuję wszystkim za ten wspólny czas.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...