Z ogromną przyjemnością patrzyłam dzisiaj na obrazy kolejnej edycji Promocji ale również na reakcje dzieci. Emocje były bardzo rozstrzelone: od zachwytu i radości do smutku. Było dużo zaciekawienia i dużo ciekawych rozmów. Fajne jest to, że przy Pani Faustynie każdy może wyrazić swoje myśli i odczucia. Powoli stajemy się wytrawnymi odbiorcami sztuki.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









