Dzisiaj było o lesie. Kochamy lasy więc było to dla nas bardzo ciekawe. Wiemy jak dbać o las i jego mieszkańców oraz co robić żeby fauna i flora były zdrowe. Poznaliśmy mieszkańców drzewa – okazuje się, że jest ich całkiem sporo.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









