Sikorki w Ekobibliotece

Dzisiaj było o lesie. Kochamy lasy więc było to dla nas bardzo ciekawe. Wiemy jak dbać o las i jego mieszkańców oraz co robić żeby fauna i flora były zdrowe. Poznaliśmy mieszkańców drzewa – okazuje się, że jest ich całkiem sporo.