Sikorki miały swoje pierwsze spotkanie z Muzeum Miedzi. Pewnie kiedyś przyznają mi rację, że każdy pobyt w tym miejscu przynosi coś nowego. Nowe przeżycia, wrażenia, wiadomości. I chociaż naszym głównym celem były obrazy Pana Jarosława Jaśnikowskiego, to więcej czasu i uwagi poświęciliśmy miedzi. A to za sprawą Pana Tomasza, który nas oprowadzał. Jest archeologiem i pochodzi z Leszczyny, gdzie od wieków wydobywa się rudę miedzi. Jak ktoś chce znaleźć malachit to polecam szukać w Leszczynie. 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









