Wspaniałe Barbórkowe spotkanie mieliśmy 4 grudnia. Odwiedził nas Stasia Tato, który pracuje w kopalni miedzi. Jego galowy strój był imponujący. Gość opowiadał o kopalinach, o pracy górników, o Skarbniku, o tradycjach górniczych… Pokazał nam węgiel i miedź. To była wspaniała lekcja, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









