Spotkanie z Górnikiem

Wspaniałe Barbórkowe spotkanie mieliśmy 4 grudnia. Odwiedził nas Stasia Tato, który pracuje w kopalni miedzi. Jego galowy strój był imponujący. Gość opowiadał o kopalinach, o pracy górników, o Skarbniku, o tradycjach górniczych… Pokazał nam węgiel i miedź. To była wspaniała lekcja, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...