Średniaki w bibliotece

Dla większości to była pierwsza lekcja w bibliotece, część z nas już tutaj bywała. Pani Małgosia przyjęła nas bardzo serdecznie z uśmiechem i bajką w rękach. Pokazała nam niepoliczalną ilość książek, poukładanych w porządku alfabetycznym i wyjaśniła jak je można wypożyczać. Słuchaliśmy bajki, ćwiczyliśmy do treści książki i zrobiliśmy sobie zakładkę.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...