Dla większości to była pierwsza lekcja w bibliotece, część z nas już tutaj bywała. Pani Małgosia przyjęła nas bardzo serdecznie z uśmiechem i bajką w rękach. Pokazała nam niepoliczalną ilość książek, poukładanych w porządku alfabetycznym i wyjaśniła jak je można wypożyczać. Słuchaliśmy bajki, ćwiczyliśmy do treści książki i zrobiliśmy sobie zakładkę.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









