My już przywitaliśmy Nowy Rok, razem z mieszkańcami Kiribati. A zaczęliśmy od poloneza! Był też walc (ten z Harrego Pottera) i dużo różnej muzyki do tańca. Najlepszym tancerzem okazał się Oskar i został królem balu. Było dużo balonów, serpentyn, konfetti, masek, kapeluszy… ale najwięcej było dobrego nastroju i szczęścia ze wspólnej zabawy – czego i Wam życzymy w tę jedyną w roku noc.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









