Sto lat niech żyje nam, sto lat niech żyje nam… do melodii „Deszczowej piosenki” zaśpiewałam dzisiaj Hani. 🙂 Mogłam też spełnić życzenie solenizantki, bo gdy spytałam o czym marzy, odpowiedziała: „O lalce”. Wszystkiego najlepszego Haneczko od całej „Mojej Bajki”!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









