Nowy tydzień zaczęliśmy urodzinowo. Świętowaliśmy urodziny Heli. Jubilatka była bardzo speszona, nie każdemu dała się przytulić. Ale prezenty i życzenia przyjęła. Wszystkiego najlepszego Helu i 100 lat jeszcze raz! 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









