Kolejne, ostatnie urodziny w przedszkolu. Tym razem solenizantką była Iga. Wspominaliśmy Ją malutką i płaczącą gdy przyszła do maluszków. A teraz? Zupełnie inna dziewczynka. Powodzenia w szkolnym życiu i samych radosnych dni Ci życzę Iguniu. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









