W piątek, już ostatni raz świętowaliśmy urodziny Jagody. 🙁 Tyle wspólnych lat, tyle wspomnień, tyle babeczek… 😉 Jagódko, życzymy Ci samych wspaniałych chwil, fajnych książek, ciekawych przygód i czego sobie jeszcze zamarzysz. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









