Tyle się u nas dzisiaj działo: spacer z sankami, lepienie bałwana, zajęcia z Prymusem i na koniec jeszcze urodziny Kasi. Kasia była bardzo szczęśliwa i zadowolona z życzeń. Wszystkiego najlepszego Kasiu i żeby zawsze świeciło Ci Słonko. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









