Urodziny Kasi

Tyle się u nas dzisiaj działo: spacer z sankami, lepienie bałwana, zajęcia z Prymusem i na koniec jeszcze urodziny Kasi. Kasia była bardzo szczęśliwa i zadowolona z życzeń. Wszystkiego najlepszego Kasiu i żeby zawsze świeciło Ci Słonko. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...