Urodziny Mikołaja

Poniedziałek był baaaardzo urodzinowy. W każdej grupie było świętowanie. Zacznę od Poziomek – tam jubilatem był Mikołaj. Każda Poziomka dostała od Mikołaja prezencik, a w zamian dzieci odwzajemniły się życzeniami, uściskami i śpiewaniem „Sto lat”! Wszystkiego dobrego Mikołajku a przede wszystkim duuuużo zdrowia Ci życzę.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...