Poniedziałek był baaaardzo urodzinowy. W każdej grupie było świętowanie. Zacznę od Poziomek – tam jubilatem był Mikołaj. Każda Poziomka dostała od Mikołaja prezencik, a w zamian dzieci odwzajemniły się życzeniami, uściskami i śpiewaniem „Sto lat”! Wszystkiego dobrego Mikołajku a przede wszystkim duuuużo zdrowia Ci życzę.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









