Natalka świętowała swoje urodziny a Smyczki Jej życzyły: żebyś dostała rower, samochód, dużo balonów, dużo serduszek… więcej nie pamiętam. A ode mnie: żebyś zawsze była radosna i szczęśliwa. 🙂 Sto lat Natalko!
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









