Nowy tydzień Wilki zaczęły od świętowania. A powodem były urodziny Oli. Ola również już ostatni raz obchodziła urodziny w przedszkolu. Jak ten czas leci… pamiętam jak przyszła do nas taka malutka, a teraz… 🙁 Wszystkiego najlepszego Olu, dużo radosnych i szczęśliwych dni. 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









