Dziś u Starszaków walentynkowo! Na początek serduszkowa orkiestra, czyli rozpoznawanie niskich i wysokich dźwięków oraz eksperymentowanie z wodą. Było też trochę o historii Walentynek i o Św. Walentym. Przy okazji poznaliśmy literkę S (jak serce) i wspólnie otworzyliśmy skrzynkę z walentynkami. Każdy Starszak wyszedł dziś z sercowym balonem i szerokim uśmiechem 😊.
To był niezwykły dzień!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









