Walentynki

Dziś u Starszaków walentynkowo! Na początek serduszkowa orkiestra, czyli rozpoznawanie niskich i wysokich dźwięków oraz eksperymentowanie z wodą. Było też trochę o historii Walentynek i o Św. Walentym. Przy okazji poznaliśmy literkę S (jak serce) i wspólnie otworzyliśmy skrzynkę z walentynkami. Każdy Starszak wyszedł dziś z sercowym balonem i szerokim uśmiechem 😊.
To był niezwykły dzień!

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...