Zielone gałązki a na każdej świeczka, w stroiku z bibuły stoi choineczka… tak śpiewaliśmy podczas naszej, przedszkolnej Wigilii. Były też kolędy, pastorałki, życzenia, dzielenie się opłatkiem, pyszne pierniczki Pani Ali, kompot z suszu… i ciepła, świąteczna atmosfera. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









