Już ostatnia grupa z „Mojej Bajki” zmierzyła się dzisiaj z wyzwaniem malowania jajek woskiem. Właściwie to stearyną, ale efekt ten sam. Bardzo spodobała się starszakom taka wielkanocna czynność i wyszły Im piękne kraszanki. Mam nadzieję, że Święta będą równie radosne i kolorowe, jak te nasze jajka.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









