Wilki w Bibliotece Muzycznej

Święta już za nami więc wracamy do zwyczajnych zajęć. Wilki zaczęły od wizyty w Bibliotece Muzycznej, gdzie Panie Edyta i Viola przygotowały lekcję o Antonio Vivaldim. Oprócz słuchania muzyki mistrza dzieci mogły do niej zatańczyć i zagrać na instrumentach perkusyjnych. Wróciły bardzo podekscytowane – nawet padający śnieg nie przeszkodził w dobrej zabawie.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...