Święta już za nami więc wracamy do zwyczajnych zajęć. Wilki zaczęły od wizyty w Bibliotece Muzycznej, gdzie Panie Edyta i Viola przygotowały lekcję o Antonio Vivaldim. Oprócz słuchania muzyki mistrza dzieci mogły do niej zatańczyć i zagrać na instrumentach perkusyjnych. Wróciły bardzo podekscytowane – nawet padający śnieg nie przeszkodził w dobrej zabawie.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









