Przywitaliśmy się po wakacjach. Słonecznie, bez deszczu, ciepło i z uśmiechem. Życzę Wam, żeby cały nowy rok szkolny był radosny i ciekawy.
A po powitaniu były pierwsze zajęcia, rozmowy o wakacjach, zabawy, spacery…
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









