Witaj przedszkole!

Przywitaliśmy się po wakacjach. Słonecznie, bez deszczu, ciepło i z uśmiechem. Życzę Wam, żeby cały nowy rok szkolny był radosny i ciekawy. ? A po powitaniu były pierwsze zajęcia, rozmowy o wakacjach, zabawy, spacery…

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...