Witamy Was po wakacjach

Wakacje to piękny czas. Czas podróży, nowych znajomości, poznawania, zwiedzania, wędrowania, odpoczynku i ładowania akumulatorów. Ale to już za nami. Zaczęliśmy nową przygodę z przedszkolem i oby był to dla nas wszystkich ciekawy, dobry i rozwijający okres. Dzisiaj witaliśmy się, nowe dzieci poznawały różne „zakamarki” przedszkola i ogródek. Był czas na wspólne zabawy, wspomnienia i słuchanie czytanych bajek. Wszystkim życzę wspaniałego, nowego roku szkolnego!

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...