Wakacje to piękny czas. Czas podróży, nowych znajomości, poznawania, zwiedzania, wędrowania, odpoczynku i ładowania akumulatorów. Ale to już za nami. Zaczęliśmy nową przygodę z przedszkolem i oby był to dla nas wszystkich ciekawy, dobry i rozwijający okres. Dzisiaj witaliśmy się, nowe dzieci poznawały różne „zakamarki” przedszkola i ogródek. Był czas na wspólne zabawy, wspomnienia i słuchanie czytanych bajek. Wszystkim życzę wspaniałego, nowego roku szkolnego!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









