Było chłodno, ale byliśmy na to przygotowani. Rozgrzewała nas gorąca herbata, kiełbaska, ruch i zabawy na świeżym powietrzu, bieganie za zwierzętami, za bańkami i taniec na dyskotece. Rozgrzewała nas również ciekawość, radość i podekscytowanie. Wycieczka przedszkolna, jazda autokarem i tak wiele różnych zwierząt… dla większości dzieci były nowym i z pewnością nie częstym doświadczeniem.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









