Poruszanie się po ulicach to nie jest prosta sprawa. Piesi, rowerzyści i kierowcy muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego dla ogólnego bezpieczeństwa. Niestety często widzę niebezpieczne zachowania i łamanie przepisów przez wszystkie trzy wymienione przeze mnie grupy. Czy można jechać parami na rowerach? Nie! Czy można parkować przy samym skrzyżowaniu? Nie! Czy można iść po ścieżce rowerowej? Nie! Takich pytań można zadać bardzo dużo. Dlatego uczymy Maluszki bezpiecznego korzystania z dróg. Dzisiaj było o przejściu dla pieszych i o światłach.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









