Dzisiaj pracowaliśmy z mikroskopem. Najpierw dowiedzieliśmy się do czego służy i jak go obsługiwać. Potem obserwowaliśmy spreparowane zwierzęta. A na koniec zrobiliśmy własne preparaty. Był też czas na zjeżdżalnię, plac zabaw i stałą wystawę naukową. Niektórzy nawet woleli zajmować się nauką niż bawić mega klockami.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









