Ziółka w Centrum Witelona

Dzisiaj pracowaliśmy z mikroskopem. Najpierw dowiedzieliśmy się do czego służy i jak go obsługiwać. Potem obserwowaliśmy spreparowane zwierzęta. A na koniec zrobiliśmy własne preparaty. Był też czas na zjeżdżalnię, plac zabaw i stałą wystawę naukową. Niektórzy nawet woleli zajmować się nauką niż bawić mega klockami.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...