Andrzejki 2021

Andrzejki za nami. Było magicznie, klimatycznie i bardzo wesoło. Podziwiałam wróżki, czarodziejów, czarownice, koty, pająki, nietoperze, Harrego Pottera i wszelkie niesamowite istoty, w które wcieliły się dzieci oraz dorośli. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...