Andrzejki za nami. Było magicznie, klimatycznie i bardzo wesoło. Podziwiałam wróżki, czarodziejów, czarownice, koty, pająki, nietoperze, Harrego Pottera i wszelkie niesamowite istoty, w które wcieliły się dzieci oraz dorośli. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









