Dzisiaj ćwiczyliśmy z Rubinem koordynację i spostrzegawczość. Przy okazji dobrze bawiliśmy się z naszym małym przyjacielem, który ma w domu nowego, małego kolegę. Mango – bo tak ma na imię – jest jeszcze szczeniaczkiem, ale z niecierpliwością będziemy go oczekiwać u nas.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









