Pani Małgosia przywitała nas teatrzykiem kamishibai. Bajka była o „Jesiennym balu w lesie”. Dziwnym zbiegiem okoliczności w naszej przedszkolnej książce też było o balu urodzinowym – niespodziance od Bzyka dla Henryka. Potem były jeszcze wierszyki i kolorowanie jesiennego obrazka. A na deser cudowny spacer przez słoneczny park.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









