Ekoludki również wybrały się do Muzeum Miedzi. Obejrzały wystawy: Koleje Dolnośląskie ze wspaniałym, „legowym” dworcem, wystawę o miedzi – trochę dokładniej niż Pokrzywki – nawet mogliśmy wziąć do rąk miedziany nocnik i oczywiście malarstwo duńskie. Czy wiecie, że obraz to nie tylko to co widzimy ale również ukryte w nim emocje? I w zależności od tego kto patrzy, emocje mogą być różne. Dzieciom podobało się w Muzeum. Jeśli chcecie zobaczyć wystawy – idźcie w sobotę a dzieci pokażą Wam to co Im się podobało.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









