Gościem Smyczków był górnik! Prawdziwy! Pięknie ubrany w galowy strój, opowiedział nam o swoim stroju i o pracy. Okazało się, że laska, którą przyniósł, służy do badania ścian i sklepienia pod ziemią. Pasował nas na pomocników górnika i dostaliśmy na pamiątkę miedzianą monetę. Ale to było ekstra spotkanie! W tajemnicy Wam zdradzę, że górnikiem był tato Stasia. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









