Karolinka była kapryśna, niemiła dla brata i innych, nie dbała o swoje i innych dobro. Nie potrafiła inaczej. Ale… wydarzyło się coś, co Ją zmieniło. I poczuła się z tym bardzo dobrze. Taki był dzisiejszy teatrzyk w wykonaniu Pani Agnieszki z Teatru A-kuku.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









