Karotki w Ekobibliotece

Po spotkaniu z pszczołami i urodzinach Karotki poszły do Ekobiblioteki. I „na deser” było dużo rozmów o wiośnie. A ja znalazłam w parku kwitnącą złoć żółtą, ziarnopłon i fiołki. Wiosna przyszła!

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...