No i przyszła – wiosna oczywiście. Pożegnaliśmy się dzisiaj z zimą i z panną Marzanną. Czekamy aż sobie pójdzie z naszego ogrodu. Widzieliśmy już wiosenne kwiaty: złoć żółtą, fiołki, przebiśniegi, krokusy, hiacynty i żonkile. Widzieliśmy też pierwsze owady. Jeden uwieczniony jest na zdjęciu. Pije nektar ze złoci.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









