Nietoperze w Ekobibliotece

Dzisiaj było zimowo. Pani zaczęła od teatrzyku kamishibai o sportach zimowych. Po obejrzeniu opowiadaliśmy sobie o tym więcej. Mówiliśmy o zwierzętach i ich dokarmianiu, ćwiczyliśmy i rysowaliśmy. A potem oczywiście mroźny spacer po parku.