Dzisiaj było zimowo. Pani zaczęła od teatrzyku kamishibai o sportach zimowych. Po obejrzeniu opowiadaliśmy sobie o tym więcej. Mówiliśmy o zwierzętach i ich dokarmianiu, ćwiczyliśmy i rysowaliśmy. A potem oczywiście mroźny spacer po parku.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









