Smyczki miały dzisiaj trochę inny dzień niż zwykle. Ubrały się odświętnie, zaśpiewały, zatańczyły, zagrały na instrumentach. Przyrzekły, że będą miały roześmiane buzie, że nie będą sikać w pieluchy, że będą chodzić na dalekie spacery, śpiewać, ćwiczyć i malować, że będą dbać o siebie i kolegów z przedszkola. Potem zostały pasowane czerwoną kredką, a na pamiątkę dostały dyplom i prezent. Brawo Maluszki! I dziękuję Pani Basi.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









