Pokrzywki w Ekobibliotece

Pokrzywki miały lekcję z Panią Sylwią w Ekobibliotece. Temat był bardzo ekologiczny i ważny – segregacja śmieci. Najpierw dzieci musiały się zastanowić co to są śmieci i skąd się biorą – to było w formie zagadek. Następnie dowiedziały się jak należy dzielić śmieci przed wyrzuceniem i ćwiczyły praktycznie segregację. To cały czas jest trudny i niejednoznaczny temat. Ale – uczymy się.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...