Biblioteka to jedno z naszych ulubionych miejsc. Zapach książek i kumulacja tysięcy historii w jednym miejscu. To budzi podziw i ciekawość. Książka to przyjaciel człowieka. Bez niej świat byłby uboższy. A historie pisane dla dzieci są szczególne. Pozwalają nam przeżywać wszystkie emocje. Dlatego tak je lubimy. A dzisiaj słuchaliśmy historii o Elmerze.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









