Po powrocie do przedszkola i zjedzeniu rosołu, nastąpiło wyczekiwane przez Wojtka wydarzenie: świętowaliśmy Jego szóste urodziny. Za rok Wojtek będzie już w szkole, z innymi dziećmi i nauczycielami. Życzymy Ci, żeby byli dla Ciebie mili, wyrozumiali, opiekuńczy i dostarczyli Ci dużo wiedzy i ciekawych doświadczeń. Żebyś znalazł tam przyjaciół i rozwijał swoje talenty plastyczne. Mam nadzieję, że kiedyś zaprosisz nas na jakiś wernisaż swoich obrazów. 😉
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









