Wigilia w „Mojej Bajce”

Już jedenasty raz w „Mojej Bajce” świętowaliśmy Wigilię. Jak zawsze było przytulnie, wzruszająco, ciepło, magicznie i smacznie. Bardzo dziękuję wszystkim za ten kolejny, wspólny rok.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...