Co było w Ekobibliotece? Julia odpowiada: „Było takie opowiadanie: Jak zachowywać się w lesie; rysowaliśmy las; Pani nam dawała zagadki i zadawała nam pytania, a my musieliśmy odpowiedzieć: prawda czy fałsz. Oglądaliśmy filmy – przyjechała do lasu rodzina Niedbalskich i dzieci rzucały kamieniami w gniazda ptaków i łamały gałęzie. I to było straszne!”
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









