Wycieczka do Osady Danieli – część II

Ponieważ mamy 2 aparaty fotograficzne, zdjęć zrobiłyśmy bardzo dużo. I szkoda Wam ich nie pokazać. Po latach, gdy będziemy je oglądać, będzie można powspominać te chwile spędzone razem na zabawie, ruchu, doświadczaniu i poznawaniu świata.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...