Z wizytą w kubańskiej wiosce

Dzisiejszy koncert był niesamowicie energetyczny, dynamiczny, rytmiczny, melodyjny i pobudzający. Trudno było spokojnie usiedzieć gdy gitara zapraszała do tańca, a śpiew wywoływał ciarki. Przy okazji poznaliśmy nowe instrumenty z rodziny perkusyjnych. Podziwialiśmy również dość chudy kontrabas – elektryczny. Jak zwykle najwyższe noty i wielkie podziękowania za całość.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...