„Ach motylki już fruwają dni wiosenne przybywają…” – tak śpiewaliśmy Pani Zimie na do widzenia. Zdecydowanie zima skończyła się. Pożegnaliśmy ją wędrując z Marzanną po parku, śpiewając a nawet recytując wierszyki, grając na własnoręcznie zrobionych instrumentach. A pomagało nam w tym ciepło słoneczne.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









