Żegnaj Zimo – witaj Wiosno!

„Ach motylki już fruwają dni wiosenne przybywają…” – tak śpiewaliśmy Pani Zimie na do widzenia. Zdecydowanie zima skończyła się. Pożegnaliśmy ją wędrując z Marzanną po parku, śpiewając a nawet recytując wierszyki, grając na własnoręcznie zrobionych instrumentach. A pomagało nam w tym ciepło słoneczne.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...